درباره نواندیشان

همه ما در زندگی تصمیمات زیادی گرفته ایم و برای هر تصمیم نیز بررسی، مشورت و تحلیل کرده و در نهایت انتخاب کرده ایم. برخی تصمیمات ساده و برخی پیچیده و انتخاب آنها زمان بر و نفس گیر و سرنوشت ساز.

تصمیم در خصوص اینکه وجوه نقد خود را چگونه مصرف کنم؟ سرمایه گذاری در کدام بازارها بازده بیشتری خواهد داشت و ریسک کمتری نیز متحمل خواهم شد؟ در بازار سرمایه کدام شرکت بازده بیشتری را نصیب من خواهد کرد؟ منابع لازم جهت تامین سرمایه طرح ها و پروژه های شرکت را از چگونه تامین کنم؟ وضعیت ریسک تجاری و مالی شرکت و نسبت ها چگونه است؟ آیا بانک ها با تقاضای دریافت تسهیلات من موافقت خواهند کرد ؟ و بسیاری سوالات دیگر که روزانه با آنها درگیر بودیم و خواهیم بود و مجبور به انتخاب از بین انبوه تصمیمات.

مهم نیست تصمیمات در چه نقشی باید گرفته شود؟ اینکه سرمایه گذار باشید یا ناشر، ناظر باشید یا محقق و دانشجو؛ این تصمیمات زمانی سخت خواهند شد که حیاتی باشند و انتخاب بین گزینه ها و اعداد و ارقام مشکل. وقتی داده ها انبوه هستند و متغیرهای تصمیم گیری پیچیده و زیاد؛ مشکل دوچندان خواهد شد.

شرکت پردازش اطلاعات مالی نواندیشان افزار در این مسیر همراه شما خواهد بود. این شرکت زمینه دسترسی به تمام داده های منابع و پایگاه های معتبر را فراهم می کند و با تامین ابزارها و نیازهای شما کمک می کند ایده و فرضیات خود را پیاده سازی کنید. ما در کنار شما هستیم تا به واسطه تیم خود هر آنچه که نیاز دارید به طور دلخواه مشاهده و زمینه پیاده سازی اهداف، ایده و افکار شما را فراهم سازیم؛ چرا که هر روز داده در حال گسترش است و صرفا با اتکا به شهود و مشاهده نمی توان لزوما تصمیم درست را گرفت و این کار هم زمان بر است و هم دقت و توان برآورد پایینی دارد و احتمال بروز خطا نیز بیشتر می شود در نتیجه ناگزیر باید جهت اتخاذ تصمیم درست جهت پردازش از یک سیستم بهره گرفت.

 


آدرس: میدان آرژانتین بلوار بیهقی پلاک 26 طبقه 1- واحد 3

ایمیل: info@noandishanafzar.com

تلفن: 840510000

فکس: 84051161

وب سایت: http://noandishanafzar.com