پیام مدیر عامل

«... مجموعه اقدامات و دستاوردهای شرکت در زمینه ارائه پردازش اطلاعات مالی در راستای برقراری ارتباط با منابع تامین اطلاعات معتبر از جمله شرکت مدیریت فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص اطلاعات مربوط به صورتهای مالی و اطلاعیه و معاملات شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار و برنامه‌ریزی جهت آماده‌سازی بانک اطلاعاتی در محل شرکت پردازش اطلاعات مالی نواندیشان‌افزار بوده و همچنین تدابیری اندیشیده شده تا برای توسعه فعالیت‌های شرکت در سال پیش‌ رو که سالی حیاتی برای شرکت محسوب می‌شود، علاوه بر ایجاد جریان درآمدی، جایگاه شرکت برای ثروت‌آفرینی برای سهامداران ارجمند و نیز ایفای نقشی ماندگار در توسعه‌یافتگی و رشد اقتصادی میهن عزیزمان، تقویت و تثبیت گردد. ...»

سال مالی گذشته با تمام فراز و نشیب‌ها و دشواری‌ها، سال مهمی جهت زمینه‌سازی فعالیت شرکت پردازش اطلاعات مالی نواندیشان‌افزار به حساب می‌آید. شرکت در این دوره، با توجه به اهتمام سهامداران خود در زمینه نقش‌آفرینی در بازارهای مالی و در راستای تحقق سریع تر اهداف شرکت، اقدام به تجدید ساختار مدیریتی، سرمایه انسانی و فرایندها نمود.

در سال‌های اخیر، تمرکز سهامداران بر جهت‌گیری شرکت به سمت تولید راهکارهای داده‌محور جهت پوشش نیازهای فعالان بازار پول و سرمایه است. در این راستا، شرکت پردازش اطلاعات مالی نواندیشان‌افزار به عنوان یکی از نهادهای مالی مهم بازار سرمایه کشور در تلاش است برنامه‌ریزی‌های خود را در راستای تأمین اطلاعات مورد نیاز فعالان بازارهای مالی عملیاتی نماید.

شرکت پردازش اطلاعات مالی نواندیشان‌افزار به عنوان نهاد ارائه‌دهنده خدمات و راهکارها در زمینه اطلاعات مالی شناخته می شود. شرکت تاکنون توانسته است جهت بهره برداری از اطلاعات موجود در پایگاه های معتبر، با مراکز ارائه دهنده اطلاعات بازار سرمایه ارتباط برقرار نموده و اطلاعات مختلف از جمله معاملات اوراق بهادار و صورت‌های مالی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس ها را دریافت نماید. همچنین بر اساس گزارش سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت پردازش اطلاعات مالی نواندیشان‌افزار یکی از پنج نهاد مالی دارای مجوز پردازش اطلاعات مالی از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار محسوب می‌شود.

در شرکت تدابیری اندیشیده شده است تا برای توسعه فعالیت‌ها در سال آتی که برای شرکت پردازش اطلاعات مالی نواندیشان‌افزار به عنوان سالی حیاتی شناخته می شود، علاوه بر ایجاد زیرساخت‌های مناسب ارائه خدمات، زمینه افزایش درآمد سهامداران ارجمند فراهم و نیز جهت ایفای نقشی ماندگار در توسعه بازارهای مالی کشور، سهم شرکت از بازار خدمات مالی تثبیت و تقویت شود.


آدرس: میدان آرژانتین بلوار بیهقی پلاک 26 طبقه 1- واحد 3

ایمیل: info@noandishanafzar.com

تلفن: 840510000

فکس: 84051161

وب سایت: http://noandishanafzar.com