پیام هیئت مديره

 

در کشورهای توسعه یافته، شرکت‌های تأمین‌کننده اطلاعات مالی، نقش اصلی را در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری بنگاه‌های اقتصادی، پروژه‌ها و حتی دولت بر عهده دارند. این شرکت‌ها، راهکارها، سامانه‌ها و ترمینال‌های اطلاعات مالی متنوع در بخش‌های مختلف را در قالب بسترهای نوین فناوری اطلاعات در دسترس ذی‌نفعان قرار می‌دهند. کشور ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست و با توسعه بازارهای مالی و حرکت از اقتصاد بانک محور به اقتصاد بازارمحور، منابع مالی بخش‌های مختلف اقتصادی از بازار سرمایه تامین خواهد شد؛ از طرف دیگر با رشد و بلوغ فرهنگ سرمایه‌گذاری، فعالان بازار نیز به دنبال اتخاذ تصمیم بهینه متناسب با ریسک و بازده خود هستند؛ در نتیجه شرکت­های پردازش اطلاعات مالی به عنوان ابزار تسهیل فرآیند تصمیم‌گیری به تدریج جایگاه خود را بهبود و تثبیت خواهند کرد. انتظار می‌رود این رشد و توسعه طی سالیان آتی به واسطه حضور این شرکت‌ها همچنان ادامه داشته باشد.

شرکت پردازش اطلاعات مالی نواندیشان‌افزار در نظر دارد در سال‌های پیش‌روی فعالیت خود، ضمن توجه به بخش‌های مختلف فعال در بازارهای پول و سرمایه، گام مهمی را در ارائه خدمات پردازش اطلاعات مالی از جمله تامین مالی، مدیریت دارایی و سبدگردانی، ارزشگذاری، مشاوره مالی، کارگزاری و سایر سرمایه‌گذاران و ذی‌نفعان در بازارهای مالی انجام دهد و به عنوان یکی از شرکت‌های پردازش اطلاعات مالی مطرح در بازار سرمایه، نقش خود را در تامین اطلاعات مورد نیاز صنایع مختلف کشور برعهده داشته باشد.

هیئت مديره ضمن ارج نهادن به حمايت‌هاي بي‌دريغ صاحبان محترم سهام، مسئولان محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و تمامي همکاران شرکت، از حسن همكاري تك‌تك عزيزان در جهت تحقق اهداف شرکت، تشکر و قدردانی می‌نمايد.


آدرس: میدان آرژانتین بلوار بیهقی پلاک 26 طبقه 1- واحد 3

ایمیل: info@noandishanafzar.com

تلفن: 840510000

فکس: 84051161

وب سایت: http://noandishanafzar.com